My Favorite Movies
| crygeisen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 2 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 3 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |
|
| 4 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Merlin 1998, PG) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 8 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 9 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 10 |
Hide and Seek 2005, R) |










