My Favorite Movies


  CrockAGator's Rating My Rating
1
The Invisible 2007,  PG-13)
2
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
3
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
4
Stranger Than Fiction 2006,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
A Walk to Remember 2002,  PG)
13
Conversations With God 2006,  PG)
14
Stick It 2006,  PG)
15
She's the Man 2006,  PG-13)
16
The Hot Chick 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments