My Favorite Movies
| cristelosousa's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 2 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 3 |
The Departed 2006, R) |
|
| 4 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 5 |
300 2007, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 8 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
Sin City 2005, R) |
|
| 12 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 13 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Gladiator 2000, R) |














