Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cristalteddy's Rating My Rating
1
Are We There Yet? 2003,  PG)
Are We There Yet?
Really funny and good
2
Are We Done Yet? 2007,  PG)
Are We Done Yet?
funny & awesome
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
funny, awesome. a must see, one of the best movies i eva watch
4
ATL 2006,  PG-13)
ATL
great movie a must see
5
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
great movie
6
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
hilarious and really good a must see
7
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
Really funny and awesome.
8
Honey 2003,  PG-13)
Honey
gr8 movie
9
Garfield - The Movie 2004,  PG)
Garfield - The Movie
funny
10
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
Daddy's Little Girls
this is a very good movie funny n a must see
11
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
Funny, really funny.
12
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
funny
13
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
funny
14
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
good movie
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
great
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
funny
17
Sky High 2003,  R)
Sky High
funny
18
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
it was really good
19
Romeo Must Die 2000,  R)
Romeo Must Die
i loved this movie alot

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments