My Favorite Movies
| crissy01crazy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 12 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 13 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 18 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 19 |
Wedding Crashers 2005, R) |




















nicolelizeray1 posted 4 years ago
hey