My Favorite Movies
| Crissa5's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 5 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 6 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 7 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 8 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Curious George 2006, G) |
|
| 13 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 18 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 19 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 20 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 22 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 23 |
Brother Bear 2003, G) |























