My Favorite Movies
| criocres's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Discovering the Real World of Harry Potter 2001, Unrated) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 9 |
J.K. Rowling and the Birth of Harry Potter 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter in the Hood 2007, Unrated) |
|
| 12 |
The Man Who Cried 2000, R) |












criocres posted 2 years ago
i want Harry Potter
criocres posted 2 years ago
Harry Potter is a lot of fun and excitement!!!! Wow....