Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Crazzzemunkie's Rating My Rating
1
House of 1000 Corpses 2002,  R)
2
The Devil's Rejects 2005,  R)
3
Queen of the Damned 2002,  R)
4
Underworld 2003,  R)
5
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
6
Interview with the Vampire 1994,  R)
7
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
8
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
9
House of Wax 2005,  R)
10
Ginger Snaps 2000,  R)
11
Dawn of the Dead 2004,  R)
12
The Hills Have Eyes 2006,  R)
13
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
14
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
15
The Mask 1994,  PG-13)
16
Bloody Mary 2006,  Unrated)
17
Saw III 2006,  R)
18
Saw II 2005,  R)
19
Saw 2004,  R)
20
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
21
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
22
Hannibal 2001,  R)
23
Hannibal Rising 2007,  R)
24
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments