My Favorite Movies
| CrazyTurk's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 2 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Sex Movie 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 10 |
Underworld 2003, R) |
|
| 11 |
Underworld: Evolution 2006, R) |











