My Favorite Movies
| crazyme's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Nanny McPhee 2006, PG) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 3 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 4 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 8 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Chicken Run 2000, G) |
|
| 17 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 20 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 21 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 22 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 23 |
Stuck On You 2003, PG-13) |
|
| 24 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
























