My Favorite Movies
| crazykingdom's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 4 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Aliens 1986, R) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
The Lost World - Jurassic Park 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 13 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Sin City 2005, R) |
|
| 15 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Cellular 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Descent 2005, R) |
|
| 18 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 19 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 20 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 21 |
Alien 1979, R) |
|
| 22 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 24 |
Jurassic Park III 2001, PG-13) |
|
| 25 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 26 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 27 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 28 |
Bad Boys II 2003, R) |




























