My Favorite Movies


  CrazyHunnie's Rating My Rating
1
The Hills Have Eyes 2006,  R)
2
Wrong Turn 2003,  R)
3
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
4
Step Up 2006,  PG-13)
5
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
that is a freaky movie the (nanny) is in the dryer!
6
Saw 2004,  R)
7
Saw II 2005,  R)
Saw II
OMG I WOULD BE FRWEAKED OUT IF THAT WAS ME!
8
Saw III 2006,  R)
Saw III
it's a great movie!
9
High School Musical 2006,  G)
10
Accepted 2006,  PG-13)
11
Little Man 2006,  PG-13)
12
The Break-Up 2006,  PG-13)
13
Ladder 49 2004,  PG-13)
14
National Lampoon's Dorm Daze 2 2006,  R)
15
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003,  R)
16
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
The best movie in history!!! Hilarious!
17
American Pie 1999,  R)
American Pie
This movie is funny!
love it!
18
American Pie 2 2001,  R)
19
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
20
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
steve is way hotter!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments