My Favorite Movies


  crazydoughboy's Rating My Rating
1
Black Christmas 2006,  R)
2
Dead Silence 2006,  R)
3
Grindhouse 2007,  R)
4
Shooter 2007,  R)
5
The Departed 2006,  R)
6
Blood Diamond 2006,  R)
7
Smokin' Aces 2007,  R)
8
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
Final Destination 3 was a crazy movi adn it rock!
9
Final Destination 2000,  R)
10
Final Destination 2 2003,  R)
11
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
it's a kewl movie
12
The Matrix Reloaded 2003,  R)
13
The Matrix Revolutions 2003,  R)
14
300 2007,  R)
15
Sin City 2005,  R)
16
Black Snake Moan 2007,  R)
17
Epic Movie 2007,  PG-13)
18
Ghost Rider 2007,  PG-13)
19
Hannibal 2001,  R)
20
Hannibal Rising 2007,  R)
21
The Messengers 2007,  PG-13)
22
The Number 23 2007,  R)
23
Déjà Vu 2006,  PG-13)
24
The Hitcher 2007,  R)
25
Rush Hour 1998,  PG-13)
26
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
27
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
28
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
29
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
30
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
it's a good movie
31
Disturbia 2007,  PG-13)
32
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
it'a the best movie ever
33
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
34
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
35
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
36
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
37
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
38
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
it'a kewl movie to see
39
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
40
The Dark Knight 2008,  PG-13)
41
I Am Legend 2007,  PG-13)
42
National Treasure 2004,  PG)
43
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
44
Sweeney Todd - The Demon Barber of Fleet Street 1936,  Unrated)
45
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
46
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007,  R)
47
Predator 1987,  R)
48
Saving Private Ryan 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments