My Favorite Movies
| crazydjstorm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |











