My Favorite Movies
| crazya83's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 6 |
American Pie 1999, R) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 13 |
White Chicks 2004, PG-13) |













