My Favorite Movies


  crazy4fluffy's Rating My Rating
1
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
2
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990,  R)
3
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
4
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
5
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
6
The Ring 2002,  PG-13)
7
The Ring Two 2005,  PG-13)
8
Dogma 1999,  R)
9
Flight of the Phoenix 2004,  PG-13)
10
Flightplan 2005,  PG-13)
11
I Saw What You Did 1965,  Unrated)
12
Saw II 2005,  R)
13
Saw III 2006,  R)
14
Saw IV 2007,  R)
15
The Cave 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments