My Favorite Movies
she's the man, spongebob movie, not another teen movie, step up, all saws, hostel, wrong turn, south park movie, simpsons movie, queen of the damned, family guy movie, material girls, a cinderella story, mary-kate and ashley movies, all da shreks, titanic, school of rock, all the austin powers, grease, al the harry potters, dirty dancing, monsters inc, finding nemo, white chicks, aquamarine, mean girls n sum more i cnt remmeba
| crazilady08's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 4 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 14 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 15 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 16 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 17 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 18 |
Grease 1978, PG) |
|
| 19 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 20 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 21 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |























