My Favorite Movies
| crazeetown's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 3 |
Milk 2008, R) |
|
| 4 |
Amadeus 1984, PG) |
|
| 5 |
Billy Elliot 2001, R) |
|
| 6 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 7 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 10 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 11 |
Dog Day Afternoon 1975, R) |











