My Favorite Movies
| crashcobain's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed 2006, R) |
|
| 2 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 3 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 4 |
The Crow 1994, R) |
|
| 5 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Enemy at the Gates 2001, R) |
|
| 8 |
Road to Perdition 2002, R) |
|
| 9 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 10 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 12 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 13 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 14 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 15 |
300 2007, R) |
|
| 16 |
School of Rock 2003, PG-13) |
















