My Favorite Movies
| coxkeithone's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 7 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 8 |
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 14 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 16 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 17 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 18 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 19 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 20 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 21 |
Van Helsing 2004, PG-13) |





















