My Favorite Movies
| country7869's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 5 |
Flags of Our Fathers 2006, R) |
|
| 6 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 7 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 9 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 12 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 13 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 15 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Bicentennial Man 1999, PG) |
|
| 17 |
Jakob the Liar 1999, PG-13) |
|
| 18 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 19 |
Jumanji 1995, PG) |
|
| 20 |
The Polar Express 2004, G) |
|
| 21 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 22 |
Apollo 13 1995, PG) |
|
| 23 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 24 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 25 |
Transporter 2 2005, PG-13) |

























