Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  costia28's Rating My Rating
1
Get Smart 2008,  PG-13)
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
3
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
4
The Lake House 2006,  PG)
5
High School Musical 2006,  G)
6
17 Again 2009,  PG-13)
7
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
The Proposal 2009,  PG-13)
10
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
11
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
12
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
13
High School Musical 2 2007,  G)
14
Daredevil 2003,  PG-13)
15
She's the Man 2006,  PG-13)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
He's Just Not That Into You 2009,  PG-13)
18
National Treasure 2004,  PG)
19
Mona Lisa Smile 2003,  PG-13)
20
America's Sweethearts 2001,  PG-13)
21
Yes Man 2008,  PG-13)
22
The Mask 1994,  PG-13)
23
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
24
Freaky Friday 2003,  PG)
25
The Princess Diaries 2001,  G)
26
Bride Wars 2009,  PG)
27
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
28
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
29
The Notebook 2004,  PG-13)
30
Happy Feet 2006,  PG)
31
Hancock 2008,  PG-13)
32
Home Alone 1990,  PG)
33
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
34
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
35
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
36
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
37
Princess Protection Program 2009,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments