My Favorite Movies
| corotri1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 2 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 3 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Scarface 1983, R) |
|
| 5 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 7 |
Detroit Rock City 1999, R) |
|
| 8 |
Alien 1979, R) |
|
| 9 |
Black Sheep 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Bio-Dome 1996, PG-13) |
|
| 11 |
Hot Shots! Part Deux 1993, PG-13) |











