My Favorite Movies
| corey007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Underworld 2003, R) |
|
| 3 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 4 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 5 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 7 |
Patriot Games 1992, R) |
|
| 8 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 9 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 11 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 12 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 15 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 16 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 18 |
Varsity Blues 1999, R) |
|
| 19 |
Any Given Sunday 1999, R) |
|
| 20 |
The Program 1993, R) |
|
| 21 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 22 |
Armageddon 1998, PG-13) |






















