My Favorite Movies
| corcorlovesu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Johnson Family Vacation 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Catch That Kid 2004, PG) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 8 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 9 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 10 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 11 |
America's Sweethearts 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Steel Magnolias 1989, PG) |
|
| 13 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 14 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 15 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 17 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 18 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 19 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 20 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 21 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 22 |
Pinocchio 1940, G) |
|
| 23 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 24 |
Cars 2006, G) |
|
| 25 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 26 |
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D 2005, PG) |


























