My Favorite Movies


  corasanoria05's Rating My Rating
1
A Goofy Movie 1995,  G)
2
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
3
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman 2000,  Unrated)
4
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
its good movie
5
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
6
Lethal Weapon 3 1992,  R)
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
8
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
9
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
i like this movie b'coz princess mia is very beautiful and i like her gowns too...
10
The Prince and Me 2004,  PG)
11
Black Beauty 1994,  G)
12
Scooby Doo Meets Batman 2002,  Unrated)
13
Catwoman 2004,  PG-13)
14
Mars Attacks! 1996,  PG-13)
15
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
very nice movie
16
Diamonds Are Forever 1971,  PG)
Diamonds Are Forever
i like this movie.....
17
The Spy Who Loved Me 1977,  PG)
The Spy Who Loved Me
i like james bond
18
For Your Eyes Only 1981,  PG)
For Your Eyes Only
i like 007 too..
19
From Russia With Love 1963,  PG)
From Russia With Love
i love this movie...
20
Octopussy 1983,  PG)
Octopussy
this is a nice movie..
21
License to Wed 2007,  PG-13)
License to Wed
very funny...
22
Father of the Bride 1991,  PG)
Father of the Bride
i love it..
23
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
good movie...
24
Fun & Fancy Free 1947,  G)
25
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
nice movie
26
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
good movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments