My Favorite Movies
Give list a short description
| coquimonstar's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
StrangeLand 1998, R) |
|
| 3 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 4 |
Hard Candy 2005, R) |
|
| 5 |
Tank Girl 1995, R) |
|
| 6 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 7 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 8 |
Stigmata 1999, R) |
|
| 9 |
The Last House on the Left 1972, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 12 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 13 |
Sin City 2005, R) |
|
| 14 |
Natural Born Killers 1994, R) |
|
| 15 |
Killing Zoe 1994, R) |
|
| 16 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 17 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 18 |
Friday the 13th 1980, R) |
|
| 19 |
Night of the Living Dead 1968, R) |
|
| 20 |
Silent Hill 2006, R) |




















