My Favorite Movies
a walk to remember,10 things i hate about you,harry potter movies, final destination movies, scary movies 1,2,3,titanic
| cooldayz23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 4 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Neon Genesis Evangelion - Platinum: The Complete Collection 2005, G) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 13 |
RV 2006, PG) |
|
| 14 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 16 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 17 |
World Trade Center 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999, PG-13) |
|
| 19 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |



















