My Favorite Movies
| coolcat4651's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 2 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Bratz - Genie Magic 2006, G) |
|
| 5 |
Bratz - Diamondz 2006, Unrated) |
|
| 6 |
Bratz - Rock Angelz 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Bratz: Camp Starshine 2007, Unrated) |
|
| 8 |
Bratz: The Movie 2007, PG) |
|
| 9 |
Bratz: Babyz the Movie 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Livin' It Up with the Bratz 2006, PG) |
|
| 11 |
Glitz 'N' Glamour with the Bratz 2007, Unrated) |
|
| 12 |
Bratz Kidz Fairy Tales 2007, Unrated) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 18 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 19 |
The Simpsons' Christmas Message 2004, Unrated) |
|
| 20 |
'The Simpsons': America's First Family 2000, Unrated) |
|
| 21 |
The Simpsons: Family Therapy 1989, PG) |
|
| 22 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 23 |
Tangled 2010, PG) |





















