My Favorite Movies
| coolashaden's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 9 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 10 |
Speed 1994, R) |
|
| 11 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Valentine 2001, R) |
|
| 13 |
Head of State 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Only You 1994, PG) |
|
| 15 |
Prince of Persia: The Sands of Time 2010, PG-13) |















