My Favorite Movies


  cooktlb00's Rating My Rating
1
A Clockwork Orange 1971,  R)
2
Caligula 1979,  R)
Caligula
The x-rated version is much better.
3
Time After Time 1979,  PG)
4
Boogie Nights 1997,  R)
5
Dawn of the Dead 2004,  R)
6
Dawn of the Dead 1978,  R)
7
Land of the Dead 2005,  R)
8
Night of the Living Dead 1968,  R)
9
Night of the Living Dead 1990,  R)
10
The Devil's Rejects 2005,  R)
11
Heavy Metal 1981,  R)
12
Heavy Metal 2000 2000,  R)
13
Night of the Creeps 1986,  R)
14
The Lost Boys 1987,  R)
15
American Pop 1981,  R)
16
Silent Running 1971,  G)
17
American History X 1998,  R)
18
American Beauty 1999,  R)
19
Jeepers Creepers 2001,  R)
20
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
21
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
22
Jurassic Park IV ,  Unrated)
Jurassic Park IV
Is This A Joke?
23
The Car 1977,  R)
24
The Mist 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments