Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cookie26014's Rating My Rating
1
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
5
Hitch 2005,  PG-13)
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
7
War of the Worlds 2005,  PG-13)
8
The Longest Yard 2005,  PG-13)
9
Shrek 2 2004,  PG)
10
Rocky 1976,  PG)
11
Spider-Man 2002,  PG-13)
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments