Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  coockienavy's Rating My Rating
1
Sweet November 2001,  PG-13)
2
Men of Honor 2000,  R)
3
A Walk to Remember 2002,  PG)
4
An Aleshq Wa Allhawa ,  Unrated)
5
Fight Club: Members Only 2006,  Unrated)
6
Notting Hill 1999,  PG-13)
7
V for Vendetta 2006,  R)
8
City of Angels 1998,  PG-13)
9
Shall We Dance 2004,  PG-13)
10
Angel Eyes 2001,  R)
11
Pride and Prejudice 2005,  PG)
12
Casanova 2005,  R)
13
A Very Long Engagement 2004,  R)
14
Seven (Se7en) 1995,  R)
15
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
16
Gangs of New York 2002,  R)
17
In Love and War 1996,  PG-13)
18
Finding Neverland 2004,  PG)
19
P.S. I Love You 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments