My Favorite Movies
| convincing's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 3 |
National Lampoon's TV: The Movie 2006, R) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 6 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 14 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 16 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 17 |
B Movie 1998, Unrated) |
|
| 18 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Friday 1995, R) |




















