My Favorite Movies
| conrad6923's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stone Cold 1991, R) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 5 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 6 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 7 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 8 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 10 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 11 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |











