My Favorite Movies


  combat2712's Rating My Rating
1
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006,  PG-13)
2
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
3
Open Season 2006,  PG)
4
Hoodwinked 2006,  PG)
5
Cars 2006,  G)
6
Barnyard: The Original Party Animals 2006,  PG)
7
Over the Hedge 2006,  PG)
8
The Sons of Katie Elder 1965,  PG)
9
The Train Robbers 1973,  PG)
10
Rio Lobo 1970,  G)
11
Hellfighters 1968,  G)
12
El Dorado 1967,  Unrated)
13
Donovan's Reef 1963,  Unrated)
14
McLintock! 1963,  Unrated)
15
Hatari! 1962,  G)
16
The Comancheros 1961,  Unrated)
17
North to Alaska 1960,  Unrated)
18
Rio Bravo 1959,  Unrated)
19
Rio Grande 1950,  Unrated)
20
She Wore a Yellow Ribbon 1949,  Unrated)
21
Red River 1948,  Unrated)
22
The Alamo 2004,  PG-13)
23
The Pacifier 2005,  PG)
24
Master and Commander: The Far Side of the World 2003,  PG-13)
25
Ladder 49 2004,  PG-13)
26
Blade 1998,  R)
27
Blade II 2002,  R)
28
Blade: Trinity 2004,  R)
29
Annapolis 2006,  PG-13)
30
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
31
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
32
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
33
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
34
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments