My Favorite Movies
| COLLINS122's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Departed 2006, R) |
|
| 3 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Gangs of New York 2002, R) |
|
| 6 |
Notes on a Scandal 2006, R) |
|
| 7 |
We Own the Night 2007, R) |
|
| 8 |
Marie Antoinette 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |










