My Favorite Movies
Silent Hill
Wrong Turn
The Grudge
Ring 1&2
The Amityville House (Oringal)
Saw 1,2,3
Hostel
| colagirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 2 |
The Amityville Horror 1979, R) |
|
| 3 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 4 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 5 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Saw 2004, R) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Hostel 2006, R) |
|
| 12 |
Halloween 2007, R) |












