My Favorite Movies
| cokedrum's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 4 |
An Inconvenient Truth 2006, PG) |
|
| 5 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 8 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 9 |
10.5: Apocalypse , Unrated) |
|
| 10 |
10.5: Apocalypse 2006, Unrated) |
|
| 11 |
Category 6 - Day of Destruction 2004, Unrated) |
|
| 12 |
Category 7: The End of the World 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 15 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 16 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 18 |
National Lampoon's Christmas Vacation 1989, PG-13) |
|
| 19 |
Thelma & Louise 1991, R) |
|
| 20 |
The Poseidon Adventure 1972, PG) |




















