Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  coco112lover's Rating My Rating
1
Training Day 2001,  R)
2
Scarface 1983,  R)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
X-Men 2000,  PG-13)
6
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
7
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
the movie was so good i loved it.
9
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
loved it cant wait until the next one.
10
Spider-Man 2002,  PG-13)
11
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
12
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard
the best one to me

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments