My Favorite Movies
Disney's Robin Hood,Guess Who?,Are We There Yet?,Rush Hour,Rush Hour2,Zoolander,The Scorpion King,Monster-in-Law,Christmas With the Cranks,Something's Gotta Give,The Pacifier,The Grudge,Last of the Dogmen,Boat Trip,Without A Paddle,Under the Tuscan Sun,White Noise,Fantastic 4,Nanny McPhee,Snow Dogs,Gone With the Wind,Scarlett,Shrek,Shrek2
| coalriverbell's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 8 |
It's a Wonderful Life 1946, G) |
|
| 9 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 10 |
The Color Purple 1985, PG-13) |










