Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  coachsfan81's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
Arsenic and Old Lace 1944,  Unrated)
5
The Philadelphia Story 1940,  Unrated)
6
National Treasure 2004,  PG)
7
National Lampoon's Christmas Vacation 1989,  PG-13)
8
Spider-Man 2002,  PG-13)
9
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
10
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
11
Men of Honor 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments