My Favorite Movies
Give list a short description
| cneagle0227's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Billy Jack 1971, PG) |
|
| 2 |
The 7th Voyage of Sinbad 1958, G) |
|
| 3 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 4 |
The Manchurian Candidate 1962, PG-13) |
|
| 5 |
Rob Roy 1995, R) |
|
| 6 |
Lonesome Dove 2002, Unrated) |
|
| 7 |
The Day the Earth Stood Still 1951, G) |
|
| 8 |
King Kong 1933, Unrated) |
|
| 9 |
Spartacus 1960, PG-13) |
|
| 10 |
Dawn of the Dead 1978, R) |










