My Favorite Movies
| CMPUNK666's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 2 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Sin City 2005, R) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 7 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 13 |
Guns N' Roses: Sex N' Drugs N' Rock N' Roll 2003, Unrated) |













