My Favorite Movies
| cmoncise's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |













