Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cmiller14094's Rating My Rating
1
House of 1000 Corpses 2002,  R)
2
The Devil's Rejects 2005,  R)
3
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
4
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
5
Wrong Turn 2003,  R)
6
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009,  Unrated)
7
Wrong Turn 2: Dead End 2007,  Unrated)
8
The Midnight Meat Train 2008,  R)
9
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
10
The Hills Have Eyes 2006,  R)
11
The Hills Have Eyes 1977,  R)
12
The Hills Have Eyes, Part 2 1985,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments