My Favorite Movies
| cmbchick4life's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Holiday Heart 2000, R) |
|
| 3 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Slither 2006, R) |
|
| 6 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 7 |
Model Behavior 2000, Unrated) |
|
| 8 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 9 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Wishmaster 2: Evil Never Dies 1999, R) |
|
| 12 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 13 |
Spongebob Squarepants - Sponge for Hire 2004, Unrated) |
|
| 14 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 15 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 18 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Head of State 2003, PG-13) |


















