My Favorite Movies


  clwilding's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
LOVED IT!!! of corse!! lol
2
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
I love julia styles, and this was a great dance/romance movie it was very good
4
Take the Lead 2006,  PG-13)
5
While You Were Sleeping 1995,  PG)
While You Were Sleeping
Love it so much i love sandra bullock so any movie with her is just great!!
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
GREAT!!!!! I loved it!
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
A Walk to Remember 2002,  PG)
12
40 Days and 40 Nights 2002,  R)
13
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
14
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
15
The Hobbit 1978,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments