My Favorite Movies


  clubslut69's Rating My Rating
1
Inland Empire 2006,  R)
Inland Empire
this has to be his greatest master piece clever whitty and over all extreamly dark and intreugeing
2
Mulholland Drive 2001,  R)
3
Pan's Labyrinth 2006,  R)
4
Volver 2006,  R)
5
Hellbent 2004,  R)
Hellbent
this movie was suprisingly good tacky but well written i would recomend this movie to any slasher horror fan and fans of homoeroticisem
6
Shortbus 2006,  Unrated)
7
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
8
Hedwig and the Angry Inch 2001,  R)
9
Another Gay Movie 2006,  R)
10
Another Gay Sequel: Gays Gone Wild! 2008,  R)
11
Saw 2004,  R)
12
Saw II 2005,  R)
13
Saw III 2006,  R)
14
Saw IV 2007,  R)
15
Saw V 2008,  R)
16
Saw VI 2009,  R)
17
Hostel 2006,  R)
18
Hostel: Part II 2007,  R)
19
Mum & Dad 2008,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments