My Favorite Movies
| Cloudywolfz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 3 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 6 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 7 |
Final Fantasy - The Spirits Within 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 12 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 13 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Grease 1978, PG) |
|
| 15 |
I, Robot 2004, PG-13) |















